HAKKIMIZDA

İleri teknoloji ye sahip, AR-GE yatırımlarıyla kendini sürekli yenileyen,ama aynı zamanda uzun geçmişe dayanan deneyimleriyle dünya çapında güvenilir marka özelliğini kazanmış ürünleri portföyünde bulundurup,ekonomik,nitelikli,uzun ömürlü hizmetler vermeye devam etmektedir.

Firmamız bu doğrultuda ,dayanıklılığı ve uygulama kolaylığı açısından üstün niteliklere ve avantajlara sahip en ideal sistem seçeneklerini önerir ve bu istemlerin doğru,etkin biçimde uygulanması yönümde her türlü teknik bilgi ve eğitim desteğine sahiptir. Danışmanlık hizmetleriyle birlikte derz dilatasyon dolguları dahil,su yalıtımının her aşamasında uygulama yapan firmamız,yetkin teknik kadrosu ile her an müşterilerimize çözüm sunmayı ilke edinmiştir.

Kimyasal ve mekanik faktörlerin yanı sıra ,aşırı sıcak yada soğuk, her türlü iklim koşulların, özellikle de ultraviyole ışınlarının yıpratıcı etkilerine karşı, yüksek direnç ve esneme kapasiteleri uluslar arası standartlarında tescil edilmiş ürünlerimiz, endüstriyel zeminlerden hava alanı pistleri ve limanlara, otoyol ve köprülerden enerji santrallerine ,soğuk hava depolarından içme suyu tankları, pis su ve kimyasal arıtma sistemlerine, temel duvarlarından çatılara ,banyo ve teraslardan yüzme havuzlarına dek çok geniş bir alanda uygulama olanağı vermektedir.

Dünya piyasalarındaki yeni jenerasyon üretimleri takip eden ve yaptığı özenli seçimlerle, kapasitesini bu yönde sürekli büyüten firmamız ,tüketiciye her zaman en üst kaliteyi, en zengin seçeneklerle sunmayı hedef belirlemiştir.

TOPLULUĞUN PEŞİNDE DEĞİL, DOĞRUNUN PEŞİNDE OLMA HEDEFİNDEYİZ...