ÇATI KAPLAMA

IZODETAY ÇTK 3
% 100 Akrilikten oluşan, grenli, elastomerik yapışma kabiliyeti ve UV direnci yüksek eksiz çatı kaplama malzemesidir. Üzeri istenilen renkte su bazlı dış cephe boyası ile boyanabilir.
UYGULAMA ŞEKLİ:
Kullanıma hazır olan İZODETAY ÇTK 03 osb. tahta, beton, ısı yalıtım keçesi üzerine fırça yardımı ile
uygulanır. OSB üzerinde ek yerleri daha önceden taşıyıcı file veya 110 grm/m² jeotex keçe ile
laminasyon yapıldıktan sonra 3 kat her kat arası en az 4-5 saat bekleme yapılarak uygulanır.Isı yalıtım keçesi üzerine yine ek yerleri 75 grm/m² fibertex file ile güçlendirildikten sonra 3 kat uygulanır. Beton üzerine uygulama yapılacak zemin kir, yağ, vs. yapışmayı engelleyici maddelerden arındırılmış olmalıdır. Kir birikintileri serbest beton parçacıkları tazikli su jeti ile temizlenmelidir. Yüzeyde bulunan çukurlar uygun tamir harcı ile düzeltilmelidir. Uygulamaya başlamadan önce zemin yapısına göre IZODETAY CRYS 01 çimento bazlı astar %30 sulandırılarak zemine fırça yardımı ile iyice emdirilmeli. Daha sonra 75 grm/m² fibertex file ile birlikte kaplama yapılmalı. Diğer izolasyon detayları için bizi arayınız.
SARFİYAT
2500 -3000 Kg/m² dir.
Teknik bilgi:
Renk: Beyaz, kahve renkli
Elastikiyet: % 250
AMBALAJ: 18 Kg plastik kovalarda
DEPOLAMA
12 AY
KULLANILDIĞI ALANLAR
Osb, tahta, ısı yalıtım keçesi üzerine - Dış cephe kaplamaları üzerine - Balkon ,seramik altı izolasyonlarda - Camii kubbe izolasyonların da - Beton, şap, ıslak hacim yüzeylerde - Baca dibi ve kanallarda